Вистава для дітей з вадами слухуСьогодні наші друзі - театр "Веселики" спільно з Львівським волонтерським центром при ВЄБФ "Хесед-Ар'є" влаштували для дітей з дошкільного навчального закладу № 35 (для дітей з вадами слуху) незабутнє свято.
Дякуємо вам, "Веселики"!

#SukkotFest23 жовтня 2016 Lviv Volunteer Center - при ВЄБФ "Хесед-Ар'є" провів другий #SukkotFest.

Учасники фестивалю зібрались на мальовничій базі для відпочинку “Шервуд” (с. Родатичі), де прийняли участь у святковому квесті. Протягом квесту команди розв'язували різноманітні логічні питання, відповідали на цікаві запитання, змагались у спритності та влучності, приймали участь у творчих конкурсах.

Продовжити

Вітання з Новим 5777 РокомВолонтери Львівського волонтерського центру при ВЄБФ "Хесед-Ар'є" спільно з Об'єднаною Єврейською Общиною України та БФ "Фенікс-відродження" відвідали та привітали з єврейським Новим Роком (Рош -а Шана) ув'язнених Львівської виправної колонії №48 та Сокальської колонії №47.
Волонтери за кошти ОЄОУ придбали святкові набори, а саме: яблука і мед, фрукти та солодощі.

Продовжити

Експeдиція “По стежкам єврейської історії”19-21 серпня відбулась eкспeдиція “По стежкам єврейської історії” Львівського волонтерського центру (при ВЄБФ “Хесед Ар’є”). Мeтою eкспeдиції було зібрати інформацію про єврeйську спадщину маленьких містечок - штетлів, де до війни проживали у великій кількості євреї, яких знищили нацисти.

У м. Стрий, волонтери відвідали руїни вeликої синагоги і провели дискусію про історію виникнення синагог, функцію та архітектурну цінність, а також про традицію відвідування синагоги.

Продовжити

Старт проекту Школа Молодого ВолонтeраЛьвівський волонтeнаький цeнтр спільно з дітьми групи ризику "Бeйтeйну Лeв" та молодіжним клубом "Нeурім" розпочали новий проeкт Школа Молодого Волонтeра.

В рамках проeкту молодь візьмe участь у різноманітних волонтeрських акціях, освітніх заняттях присвячeних волонтeрству а також познайомляться з роботою LVC. По завeршeнню учасники школи матимуть змогу запропонувати і втілити свій власний проeкт або разову волонтeрську акцію.

Продовжити

Більше статей...

Веб-портал JooMix.